Ipsos KMG çalışanları Antalya’da toplandı

Ipsos KMG çalışanları Antalya’da toplandı
23.01.2008

Ipsos KMG, 2008 planlarını Antalya’da 270 çalışanının katıldığı bir toplantı ile ekibiyle paylaştı. Ipsos şirketleri arasında Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde 2007’de en hızlı büyümeyi gerçekleştiren Ipsos KMG, 2008 yılında yeni ürün modelleriyle büyümeye devam edecek.

Türkiye’nin en geniş araştırmacı kadrosuna sahip araştırma şirketi Ipsos KMG, 270 çalışanı ile Antalya’da toplanarak üç günlük bir organizasyonla, 2008 planlarını çalışanlarıyla paylaştı.

Toplantıya katılan Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi (CEE) Başkanı Shane Farrell, “Ipsos KMG, bölgenin Rusya ile birlikte en fazla potansiyele sahip iki ülkesinden birisi; 2007 yılında Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde en hızlı büyüyen şirket oldu. Ipsos KMG’nin Türkiye’deki güçlü gelişiminin yanı sıra, bölgemizin gelişimine büyük katkı yapacağını umuyoruz” dedi.

Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır, “2007’de yüzde 34 oranında büyüme sağladıklarını” belirtti. Çakır, “En önemli aktifimiz olan insan kaynaklarına yatırıma devam ettik, yıl içinde araştırmacı kadromuzun sayısını 33 kişi artırırken, şirketin büyüme kaynaklarını da çeşitlendirdik” dedi. Vural Çakır, 2008 yılında yeni iş alanları ile birlikte hızlı büyümeye devam edeceklerini, Ipsos’un uluslararası pazarlarda ün kazanmış modellerini Türkiye’ye uygulayacaklarını belirtti.

Ipsos KMG toplantısına Mehmet Auf eğitimleri ile destek olurken, Gala gecesinde de Zeynep Casalini sahne aldı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s