Sadece rakımı değil karımı da aldattım …

Burgaz Rakı’nın “40 yıllık rakımı aldattım, pişman değilim” sloganını taşıyan reklam kampanyasının ardından resmi internet sitesi, itiraf adresine dönüştü.

rakı


İki ayda siteyi tıklayan 25.000 kişi; yaşadığı aldatma-aldatılma hikayeleri anlatarak, şirketin yeni kampanyası için de ilham verdi.

“Sadece rakımı değil karımı da aldattım”

Aldatma ve kaçamak kampanyası yurtiçi ve yurtdışında büyük dikkat çekti; Burgaz Alkollü İçkiler’in resmi web sitesi olan www.burgaz.com adresi, dünya sırlamasında 356.000’den 199.000. sıraya yükselirek en çok hit alan web siteleri arasına girdi.

Kaya Çilingiroğlu, Mehmet Germiyanlıgil, Erol Köse, Brad Pitt gibi eşini aldatan erkekler, kimlikleri nedeniyle uzun süre gündemde kaldı. Medyadaki kimi köşe yazarları onları eleştirdi, kimi zamansa uzman görüşleriyle neden bu fiili işledikleri derinlemesine tahlil edildi. Birbiri ardına patlak veren aldatma olaylarının yaşandığı dönemde, Burgaz Rakı ise “40 yıllık rakımı aldattım, pişman değilim” sloganıyla yeni reklam kampanyasına başladı. Gündeme paralel olarak başlatılan kampanya, kısa sürede o kadar ilgi gördü ki, firmanın internet sitesi bir anda itiraf adresine dönüştü. Reklamdan etkilenerek ‘burgaz@burgaz.com’ adresine mesaj gönderen 10.000’den fazla kişi, başlarından geçen aldatma ve aldatılma hikayelerini paylaştı. Kocasını, karısını, sevgilisini aldatanlar ya da aldatılanlar yaşadıklarını en ince detayına kadar anlattılar. Gelen maillerin büyük çoğunluğunun Anadolu illerinden olması ise farklı bir gerçeği ortaya koydu.

rakı

Burgaz Rakı da bu ilgi ve geri dönüşü, Temmuz ayında başlattığı yeni reklam kampanyasında da kullanma kararı aldı. “aldatmak ve kaçamak üzerine” kurulu Burgaz rakının yeni reklam filmi Orhan Irmak Tasarım tarafından kurgulandı. Genç – yaşlı farklı tiplerde yaklaşık 15 oyuncunun yer aldığı reklam filmi, Eylül ayında start alacak. Üstelik yeni reklam kampanyası bu kez sadece yazılı mecralarda değil, Eylül ayından itibaren sinema salonları ve İnternet sitelerinde de yayınlanmaya başlanacak. İşte Burgaz Rakı’nın resmi internet sitesine ulaşarak yeni kampanyasına ilham veren 10.000’in üzerindeki itiraflardan bazıları:

Kendimi Dünyanın en büyük adamı hissettim

Aldatmak dünyanın en heyecan verici olayı, ister karını ister rakını aldat!. Yeni bir tat,gizli bir hareket her zaman vücuda adrenalin salgılar.. Ben bu olayı karımı aldatarak iki yıl önce yaşadım. Yakalanma korkusunun verdiği heyecan, dünyanın en büyük adamı olmuşum hissi verdi bana . Bu heyecanla günlük yaşantımdaki değişiklikler ve karımın zekasıyla benim kaçamağım ortaya çıktı. Yaklaşık 6 aylık sancılı geçen süreçten sonra çok sevdiğim karıma kavuşabildim.Bu süreci yaşamıs bir insan olarak benden size tavsiye rakınızı aldatın ama karınızı asla! Ömer Ç. – BALIKESİR

Bayanlar da erkekler kadar aldatıyor

Sayın yetkili, reklâmlarınızda hep erkekleri kullanmışsınız ama şunu bilin ki bayanlar hem rakı içiyor hem de en az erkekler kadar aldatıyor!

Perihan, Ankara

Karımı aldattığıma pişman oldum

dun gece karımı da rakımı da aldattım! karımı aldattıgıma pisman oldum
da rakımı aldattıgıma asla pisman olmadım.
m.g
Aldatmak genlerimde var

aldatmak genlerimizde var.sevgilimi uzun suredir aldatıyorum.rakımı
aldatmısım cok mu??

Bu benim kaderim: Hayatım aldatmak ve kaçamk üzerine kurulu

Ben ortaokul sıralarındayken İstanbul Üniversitesi’nde okuyan ablamın sınıf arkadaşı Salih’le görüşmeye, onların bulunduğu ortamlara girmeye başladım. Bir yıllık flörtün ardından ailelerimizin tüm yalvarışlarına karşı evlendik. İki yılımızı ailelerden şehir şehir kaçarak geçirdik. Aşkımız o kadar büyüktüki tüm zorluklar bize anlamsız geliyordu. Bu arada Efe’miz dünyaya geldi. Ben okula gitmeye başladım. Gel zaman git zaman oğlumla birlikte büyüyerek üniversiteyi bitirdim. Gençliğin verdiği kıpırdamalar bende başlamıştı bile. Çalışmaya başladığım sırada aynı şirkette çalıştığım, Emre’ye aşık oldum. Salih’le boşandık. Emre benim yaşıtım ve askerliğini yapmamıştı. Emreyle evlendikten bir süre sonra Emre askere gitti bende Salih’le tatile… Salih, tatildeki tüm resimlerimizi askerde bulunan Emre’ye göndermiş. Ve not olarak da “SEN KARIMI BENİM ELİMDEN ALDIN BEN DE SENİN KARINI ALDIM” demiş. Eee bu durumda onların aralarındaki benim karım senin karın tartışmaları sürerken ben çooktaaan başka denizlere yelken açmıştım bile…

Bir iş seyahati sırasında tanıştığım Güven ile ile flört etmeye başladım. 7 ay boyunca ilişkimiz süresince evli olduğunu gizledi benden. Öğrendiğimde karısı beni aradı. İnkar ettim. Ama aldatılmanın ne demek olduğunu o an anlamıştım. Bugüne kadar keyifli gelen kaçamaklar O an çok ağır gelmişti. Ama baktım ki bu benim kaderim, hayatım kaçamak ve aldatmalarla geçecek. Böyle mutlu da oluyorum. Boşver dedim. 22 Yaşımdan ber kah aldattım kah aldatıldım. Şuanda 43 yaşındayım yakalanmadan aldatmalara devam ediyorum.

C. E. – İSTANBUL

PİŞMAN OLMADIM!

uzun suredir karımı aldatıyorum.genelde yakalanma korkusuyla hep uzak
yerleri tercih ediyorum.gecenlerde basbasa gozlerden uzak bir yemek
yiyelim dedik . karımın erkek kardesi de ( o da evli ) sevgilisi ile
aynı restoran da karsılastık. tabi tanımamazlıktan geldik birbirimizi. o
gece zehir oldu diyebilirim..haa unutmadan o gece rakımıda aldattım
pisman olmadım. S.Ç – İzmir

EN SEKSİ KIYAFETLERİNİ BENİM İÇİN GİYİYORDU

Ben 23 yaşında 12 yıl boyunca çıkmış olduğum kız arkadaşımla büyük bir aşk yaşayarak evlendim. Yıllarca eşime hep sadık kaldım. Ancak bundan 5 yıl önce aynı apartmanda oturduğumuz eşimin en yakın arkadaşı bana aşık olduğunu itiraf etti. Uzun bi süre kayıtsız kalmaya çalıştım.Ancak eşimin yakın arkadaşı olmasından dolayı devamlı bizim evde olması beni zorlayan bi durumdu… Ark.her bulduğu fırsatta eşime, eşiyle mutsuzluğunu kadın olarak kadınlığını yaşayamadığını anlatıyordu. İşin kötü tarafı beni eşimle paylaştığı için, eşimde onu çok sevdiğinden dolayı onun bu durumuna üzülüyor ve bana anlatıyordu… (Durumdan habersiz bi şekilde) Ne zaman eve gelsem hemen bize geliyor ve en seksi kıyafeti ile bizde oturuyordu….En sonunda eşim durumu fark etti. Ancak ben suçsuz olmama rağmen aldatan adam durumuna düştüm.. Aklımda olmayan şey hep aklımda idi en sonunda eşimi aldattım. ZEKİ – İSTANBUL

Aldatmak servetime mal oldu

İnternette tanışmış olduğum kadının önce beynine sonra bedenine aşık oldum…. Bi akşam ofiste chat yapar iken bi bayanla yazışmaya başladım. Bu yazışma durumu tam 5 hafta sürdü. Sonra buluştuk ve aynı gün seviştik…Bu böyle 3 ay sürdü… Bi gün cep tlf gelen bi msj eşimin eline geçti..İsim erkek ismi ama, msj aşk mesajı…Bu durum daha kötü …Eşime “sevgilisine atayım derken yanlışlıkla bana atmış” dedim… Neyse eşim inanmış gibi göründü. Ama cep tlf kaydetmiş…Sonra o kişiyi arayarak ortaya çıkardı bu durumu… Buda yetmedi. Süslenip onunla tanışmaya gitti… Ama bu aldatma bana bi servete mal oldu eşimi kazanmak için… CANİP Ö. – ANKARA

BEN KÜÇÜK YARAMAZ BİR KIZIM

Uzun zamandır devam eden çok güzel bir ilişkim var. Erkek arkadaşım işi nedeniyle sık sık şehir dışına iş gezilerine gidiyordu. Tesadüfen internette dolaşırken yıllardan beri görüşmediğim bir arkadaşımın şirketinin ismini buldum. Zamanla Rakı’ lı görüşmelerimiz de arttı ve her şey bir anda hızlandı. Hem erkek arkadaşımla hem de kaçamak sevgilimle her şey çok güzel. Her ikisinin de bu durumdan haberi yok tabii ki ve ben küçük yaramaz kızlar gibi mutluyum. Bundan daha keyifli ne olabilir ki…

Ayşegül, İzmit

yalan yok bende, aldatmak keyifli iş

Yalan yok bende, aldatmak keyifli iş vesselam. İster rakını ister karını… Ben yapıyorum, huzurlarınızda bunu itiraf da ediyorum.

Saygılar,

Seyfettin C., Bursa

Yenilenmek isteyen, bunalan, hayattan zevk alamayan herkese tavsiye ediyorum. Dırdır edip başınızı ağrıtan, sürekli arayıp hesap soran kızlar artık canınızı sıkmasın. Artık Burgaz Rakımı efkârlı gecelerimde içmiyorum. Şimdi her gece Burgaz Rakıyla âlemdeyim. Geçen günlere yuh çekiyorum sadece, ne kadar aptalmışım!

Kemal, İstanbulYıllardır hep aynı hep aynı. Artık zevk alamaz olmuştum. İnsanların anlattıkları sanki rüya gibi geliyordu bana. En sonunda bende dayanamadım ve denedim Burgaz Rakı’ yı . Ne baş ağrısı ne o köhne tat var artık hayatımda. Yeniden doğmuş gibiyim ve herkese tavsiye ederim.

Cemalettin, Konya

Burgaz’a eski rakımızı aldatma fırsatı verdiği için teşekkür ederim. Bu vesileyle diger aldatmalarımız da arada kaynadı:)

Şeref K., Muş

Hangimiz aldatmıyoruz ki? Ama Burgaz’la aldatmak ayrıca güzel, tadından vazgeçemiyor insan. Anlaşılan artık durmadan aldatacağız. Teşekkürler Burgaz böyle bir rakı için.

Murat, Ankara

Ben aldatınca başımın ağrımasından korkardım ama Burgaz Rakı bu sorunu da ortadan kaldırmış. Dün gece Burgaz içtik bütün masa ve bende sabah ne baş ağrısı vardı ne de başka bir şey. Böyle giderse sadece eski rakımızı değil karımızı da aldatacağız. Yine de sağolun.

Tuncer, Samsun

Kaynak: Medyatava

2-Ağustos-2006, http://www.haber1.com/haber.asp?id=117626# adresinden alıntıdır.

Reklamlar

2 responses to “Sadece rakımı değil karımı da aldattım …

  1. aldattım pişman değilim.

  2. BİRİLERİNİN VASITASI İLE BURGAZ RAKININ X DİSTRİBİTÖRLÜĞÜNDE ÇALIŞMAYA BAŞLADIM BURGAZ RAKIYI İLLAKİ YERİNDE TATTIM GERCEKTEN ÇOK GÜZEL BİR RAKI.BIRAKIN RAKINIZI BURGAZ RAKI İLE ALDATMAYI BEN DĞER BÜTÜN ALKOLLÜ İÇKİLERİ BURGAZ YAŞ ÜZÜM RAKISI İLE ALDATTIM İTİRAF EDİYORUM VE DİĞERLERİNDEN BÜYÜK KEYİF İLE ÖZÜR DİLİYORUM

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s