Ipsos KMG’ye ABD’den transfer

Ipsos KMG’ye ABD’den transfer

Son yıllarda hızla büyüyen sağlık araştırmaları alanında yapılanmasını güçlendiren Ipsos KMG, sağlık araştırmaları konusunda dünyanın sayılı uzmanlarından birisi olan Steve Kretschmer’i Sağlık Araştırmaları Grubu Direktörlüğü’ne getirdi. Ipsos Türkiye, Orta – Doğu Avrupa ve Afrika Sağlık Araştırmaları Direktörlüğü’nü yürütecek olan Steve Kretschmer yeni görevinde Türkiye’de sağlık araştırmalarının yüksek bir kaliteye ulaştırılmasının yanı sıra, Türkiye merkezli olarak geniş bir coğrafyadaki Ipsos organizasyonundan sorumlu olacak.

Steve Kretschmer’in Sağlık Araştırmaları grubu direktörlüğüne atanmasının ardından görüşlerini dile getiren Ipsos KMG CEO’su Vural Çakır, “Steve Kretschmer’in katılmasıyla birlikte araştırma pazarındaki öncü konumumuzu sağlık araştırmaları alanına da yansıtarak bu alandaki araştırma kalitesini ve müşterilerimize olan katkımızı daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

Üniversite eğitimini Aquinas Kolej’de tamamlayan Steve Kretschmer, Penn State Üniversitesinde MBA yaptı. Steve Kretschmer , Ipsos KMG’ye katılmadan önce TNS Health ABD’de başkan yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s